Březen 2011

V očekávání

31. března 2011 v 11:18 Kniha IV.
Taky už se tak těšíte jako já?
Napsala jsem si to datum dokonce do kalendáře v mobilu. Sice to vyjde asitak na jaře 2012, ale stejně se už těším. Pro ty, koho zajímá, o čem to asitak bude mám článek s Nedokončenými osudy postav. Znovu opakuji, že je to pouze přeložené z angličtiny a pár mých vlastních příspěvků, a tak pokud vám něco nebude sedět, mějte se mnou prosím trpěluvost.

Pár věcí jsem tam vynechala (jako třeba, že jestli existuje další lethrnblaka, tak by na něm mohl Galbatorix jezdit, což mě nesedí a osobně si myslím, že je to blbost).

Prozatím přeji hezké čekání.

Datum vydání- NOVINKA

30. března 2011 v 20:10
Fanoušci připravte se. Dne 23.března bylo na oficiálních stránkách Inheritance odhaleno datum vydání 4. dílu. Ve Spojených státech bude 8.11. 2011, což znamená již tento rok. Díl 3. byl v Česku dostupný po 3 měsících od datumu vydání (říjen 2008- únor 2009).

Podle autora se máme na co těšit.
Jinak vše budu sledovat a aktuality ihned blogovat.
Zatím se mějte lidičky

Děj

22. března 2011 v 16:54 Brisingr-kniha
Já osobně jsem ji přečetla už asi 5krát. Musím říct, že některé události se dali celkem očekávat. Co mě však docela nas...,bylo že se tam zrovna ty nejzáhadnější věci (jako třeba poslední Dračí jezdec a Angeliny a hlavně Solembumovy věštby, kromě té, kdy kočkodlak řekl že až budeš potřebovat zbraň,podívej se pod kořeny stromu Menoa, nevyplnily.) Konec byl,myslím, otevřenější než ve 2.díle.
Ještě před vydáním Brisingru jsem byla ,,jako na trní" co se stane kromě osvobození Katriny a kdo bude další Jezdec,což zůstává záhodou i nadále,jak jsem již řekla a je to hlavním předmětem internetových diskuzí Eragon fans.

Doufám,že se vám moje obrázky líbily, chtěla bych také poprosit o nějaké ty komenty, pokud se uráčíte navštívit tento můj blogííísek.
Ve svém volném čase ráda kreslím a mám dokonce založené desky s vlastnoručně nakrelenými obrázky ve svém volném čase.
Atak bych se ráda poptala vás, fanoušků Inheritance zda byste si přáli, abych sem tyto obrázky také dala. Je jich docela dost, jsou to mytická zvířata a hlavně draci a ke každému obrázku je vymyšlená historie, charakteristika apod.

Také se chystám udělat nový dessign, uvažuji o fantasy obrázcích či manga(ikdyž se to na mé rubriky a příspěvky moc nehodí), moc obrázků na téma Eragon (hlavně ty správné, třeba když hledám obrázky kočiček a pejsků, našlo mi to nějaké porno xD) jsem nenašla a tak mi případně pište svoje nápady na můj mail barcaborysova@seznam.cz

Prosím piše mi o SB, nemám zde moc velkou návštěvnost, kromě mě, jak jste si zajisté všimli.
Prozatím se loučím, Barča
Nic moc

15. března 2011 v 19:58 Kniha IV.
Promiňte, že sem teďka moc nepíšu. Moc se toho okolo novinek neděje a já kreslím obrázky, které bych sem moc ráda dala, ale nemůžu najít kabel od svého foťáčku a když náááááhodou najdu kabel, tak ztratím foťáček. Znám se no...
Safirka je určitě nejhezčí a to nejen na mém obrázku :DD

Jinak pište komentáře, moc jich tady teda není a dál choďte a SB moc ráda.