Změna s velkým Z

11. května 2011 v 9:16
Tak už máme po přijímačkách, teda aspoń já. Na zdravotce jsem na 17.místě, na Biskupským na 24. s 27 bod§ ze 30 z Matiky a plný počet 40 bodů z češtiny. Jsem ráda za zvýšený počet návštěvníků,takže dikidikidiki :)). Jinak uvažuji o změně dessignu,pokud vás nějaké téma, pište do komentů.

1.Nechat tenhle dess
2. Anime
3. Temné anime
4. Eragon,ale jiné obrázky
5. Něco úplně jiného-pište co

Také bych sem mohla dát své soukromé výtvory,není to nicmoc, ale fanouškům draků a jiných mystických zvířat by se to mohlo líbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eragon Bromsson Eragon Bromsson | 14. května 2011 v 1:11 | Reagovat

To jsem zvědav, co si vybereš... :-) To je Biskupské v Hradci?

Design se mi líbí, protože mám rád modrou a mám rád Eragona. :-) Ale pochopitelně nemůžeš pěstovat blog jen na jednom tématu, jestli si teda nechceš založit spíš vlastní školu a vyučovat tam eragonologii. :-D

2 Barča Barča | 14. května 2011 v 9:03 | Reagovat

[1]: : Biskupské je v Hradci a to asi 2 zastávky od nás,takže je to nejblíž a kdyby mi ujel bus,mohla bych pěšky,to zdravotka je dál. 8-) .Zápisovej lístek jsem dala na Biskupský,sice to měli na Zdravotce hezčí,ale mamka zná spoustu lidí co tam mají děti nebo tam dřív chodili a tak při rozhodování značně přispěla... :-x .

Ta modrá k Eragonovi sedí,lepší než třeba červená. Já bych si nejradši nechala blog jenom na tohle téma,případně ty draky,až budu mít čas je sem dát,stačilo mi,jak jsem musela umenšovat a zase zvětšovat ty 3 obrázky Trna a Safiry.

Se školou je to docela dobrej nápad,znám v okolí kluka co to čte taky a čteme spolu další knížky jako Deltora-Země nestvůr a kouzel a Hraničářův učeň, tomu vyjde tenhle měsíc 10.díl,tk ani nwm kolik jich bude,už se do něj zažrala i segra  :-D .

Stala se mi taková věc...Máme mít na každý pátek na literaturu vlastní knížku,kterou si máme číst celou hodinu a do sešitu napsat odkud až kam jsme ji přečetli...Mno a já si říkala: ,,Co takhle vzít Eragona,ale zapřísáhla jsem se že ho nejmíň do prázdnin nebudu číst, protože na konci Brisingru mám chuť napsat další díl...No a jeden kluk co mě pořád otravuje ikdyž spolu nesedíme v lavici,měl takovou bichli a každýmu se vytahoval,jakou mají tenkou knížku a že on má největší ze třídy...Mě se to zdálo povědomý a tak, když to otvíral jsem se koukla na obálku... BRISINGR!!! No mě to byli divný,ale stejně jsem myslela že mě klepne...Takovej debil a číst Ságu mého života ? :D ...Myslím že poruším zásadu a vezmu si to taky příští tejden.

Jinak vzhledem k tomu,že tohle je atím jedinej koment,tak si ten dess asi nechám,kámoška co mi s tím pomáhala teďka nemá moc čas,tak bych možná jenom nechala téma a barvu a třeba jinej obrázek v záhlaví...Uvidim jaká bude odezva ;-) .

3 Eragon Bromsson Eragon Bromsson | 14. května 2011 v 22:53 | Reagovat

[2]: No vidím, že svět není tak velký... :-) Já byl v Hradci dnes.

Ono je těch fantasy knih tolik...Hraničářův učeň, to jsem určitě viděl v knihkupectví. Jenomže to by musel mít člověk milióny.
Já jsem na konci Brisingru a nemůžu se přinutit přečíst poslední dvě kapitoly, protože pak bude konec...a už teď se mi nějak stýská. :-) Ach jo...

No to víš, lidi jsou všelijaký...A nikdy nevíš kde zrovna potkáš spřízněnou duši. :-D :-D :-D

4 Barča Barča | 15. května 2011 v 10:27 | Reagovat

[3]: : Já třeba hraju několik her,kde si líp pokecám se staršíma lidma a ne v mym věku. Já četla Brisingr asi 4krát a pokaždý byla nejhorší poslední kapitola,Východ slunce, co byla asi nejkratší :-? .
Toho Hraničáře jsem objevila v časopisu ukázku z 1.dílu,tak jsem si řekla že by to nebylo špatný a k Vánocům jsem dostala první 3 díly,který jsem měla přečtený během víkendu :-D .
Třeba teďka to Stmívání, jeden díl stojí asi 350 a vůbec jsem neměla zájem si to koupit,stačilo mě jednou vidět film,kromě Novýho měsíce,to jsem neviděla a ani nechci.Knížky byli celkem dobrý,ale jak říkám,stačilo to přečíst jednou. 8-) .

Nejvíc se mají Američani,ti budou mít potěšení přečíst si Inheritance od 8.listopadu,kdežto my až nejmíň na jaře příští rok,počítala jsem jako u Brisingru než se to přeloží :-| .

A odkud vůbec jsi? Nejvíc lidí přes net znám z okolí Košic nebo Prahy [:tired:].

5 Eragon Bromsson Eragon Bromsson | 15. května 2011 v 23:01 | Reagovat

To záleží na tom, jaké má Fragment dohody s Knopf. Pokud je už teď kniha hotová, musí ji dát někomu přeložit a pak vytisknout... Já si nějak myslím, že oni si dají záležet, aby měli hotovo před Vánocemi. Připravili by se o peníze. :-)
Ale tím lépe pro nás, že jo? :-D

Nóó, dejme tomu nějakých 30 km od Hradce. ;-)

6 Barča Barča | 16. května 2011 v 13:52 | Reagovat

[5]: : To doufám že jo, jinak se asi oběsim,ale kdo by pak spravoval tenhle blog,žee  O_O  .
Kdybych uměla líp anglicky,tak si ji z USA objednám a sama přeložim,ale zase až tolik si nevěřím :-D .

Tak to je docela blízko,nebudu zabírat do detailů :-). Hrála jsem on-line Piškvorky s někym ze Šumperka a když jsem měla končit,tak on napsal že taky musím, že mu do toho mmanželka kecá:-D.

Uvidíme,zase ne druhou stranu,když skončí Inheritance Cycle,tak už nebudu mít o čem psát... Možná že se něco najde,ale brání tomu názec tohodle blogísku :D .

7 Barča Barča | 16. května 2011 v 18:58 | Reagovat

Takže v okruhu 30 km je Chrudim a Pardubice.

Když už jsme u toho... Nejsi ty náhodou taky nějaká moje spřízněná duše...
Povídat o Eragonovi nemůžu sice nevím proč, ale nejlíp se mi o něm píše a jsem ráda za svůj nápad si tuhle stránku založit.
Nejvíc mi ve škole jdou slohovky a kontrolní diktáty,jsem asi nějaký písemný typ :-D .

8 Eragon Bromsson Eragon Bromsson | 17. května 2011 v 0:08 | Reagovat

[7]: Tak velký jako Chardubice nejsme. :D

Ale písemný typy asi jo. :-)

No to neva, že se tenhle blog jmenuje Eragon a Saphira. Když se pak rozhodneš sem dát třeba další fantasy, bude to jeden tématický okruh.
Mimochodem, dnes jsem koukal v knihkupectví na toho tvého Hraničáře. Zrovna jsem knihu otevřel, když nastala tma. A jenom jsem uslyšel: "Promiňte." Prodavačka zmáčkla omylem vypínač světla. Tak nevím, jestli nenaznačovala, že si nemám číst, ale nakupovat anebo vypadnout. :-)

9 Barča Barča | 17. května 2011 v 14:06 | Reagovat

[8]: : Tak to záleží jestli si tam byl sám... :-) . Je to jiný než Eragon, jsou tam víc rytíři a králové a jiný Středověký věci, to Eragon je lepší.

Hraničáři teďka vychází předposlední díl,asi to autora přestalo bavit :D .
Jinak už jsem si vyfotila ty svoje výtvorym tak až budu mít čas,začnu to sem dávat po kouskách 8-) . Možná ještě dbeska něco stihnu :-? .

10 Eragon Bromsson Eragon Bromsson | 17. května 2011 v 23:29 | Reagovat

Ano, byl jsem tam sám. :-)

Ach, já jsem na rytíře a krále celkem zvyklý. :D :D  Ale je to trochu jiný svět. :-D Jen možná princip je stejný. Koneckonců, Eragon, to je také takový rytíř fantasy světa. :-)

11 Barča Barča | 18. května 2011 v 13:43 | Reagovat

Eragon je z těch fantasy s elfama,trpaslíkama, lidma a jinýma stvořeníma. Hraničář je jinej,akorát tam jsou různý kočovný kmeny,proti kterejm se bojuje a příšery jsou vymyšlený,takový naučný fantasy¨:-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama