Nestíhám...A nečekaně i nějaké ty novinky

13. června 2011 v 8:20 |  Kecíky
Ahoj lidičky. Chtěla bych se omluvit za moji neaktivitu...Sháním šaty na konec školního roku, neboť bylo naší třídě řečeno, že kdo přijde na Rozloučení v riflích a mikině, bude po škole opisovat školní řád. :D
Byla jsem snad už ve všech butikách ve městě a nikde nic...Jenom v Tally Weilu měli hezký kousky,ovšem v největší velikosti 42,říkali tomu XL.Do toho by se mi vešla možná tak jedna noha... :)).
Netu moc nedůvěřuju,jelikož ani sama nevím kolik činí moje velikost (42 teda rozhodně ne), takže mi zbývají necelé 2 týdny.No uvidíme.Jak něco seženu, dám vědět.

Takže abych to shrnula: řeším dilema, jestli si za peníze, které mám, koupit nějaké ty šatičky nebo si nechat udělat melíry, nejlépe v barvě světle medové :D
Chjo, už jsem jako ty holky, co pořád řeší jenom svůj vzhled a nic jiného....A proto tu mám ještě nějaké ty novinky o Inheritance.

Na webu shurtugal.com právě běží soutěž o 5 podepsaných výtisků Inheitance a jiných cen. Pro více informací buď přímo na tomto webu nebo na facebook.com/shurtugal.com. Však vy už si to nějak najdete... xD.
Taky můžete diskutovat na inheritanceforums.com
Jsou tam docela zajímavá témata, jako třeba, jestli jsou v Alagaesii nějaký další draci či zda je zelený drak z obálky Inherotance ( na netu se mu říká Greenie) nějak příbuzensky spjatý s Glaedrem...Rozhodně je o čem přemýšlet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eragon Bromsson Eragon Bromsson | 14. června 2011 v 23:33 | Reagovat

Alagaësie, to je námět, že by mohl mít Paolini co dělat do konce života... Jenomže já myslím, že mu Eragon leze silně na nervy, proto si to kompenzuje nepřemožitelným Roranem.
Já jsem opravdu zvědav, co napíše po Odkazu...

2 Barča Barča | Web | 15. června 2011 v 7:06 | Reagovat

[1]: : Asi něco podobného. Třeba nějakou sbírku básniček z Alagaesie :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama