Prosinec 2011

Mám teď nějaký ten čas, takže ho hodlám využít

22. prosince 2011 v 9:16 Moje obrázky,když nemám co dělat :)
Blíží se nám Vánoce a já tu pro vás mám malý dáreček. Donutila jsem se pořádně hledat příslušenství k mému foťáčku a výsledek byl pozitivní. Takže je tu první ze série mých celkem povedených obrázků.

Happy
Tuhle čičinku zná asi každý kdo sleduje Fairy Tail. Já si ho zamilovala už od první chvilky. Prostě roztomilá modrá kočička s křidýlky (pro znalce Exceed ;)). A k tomu ty poznámky v (ne)správný čas :)
( připadá mi trošku nakřivo, ale možná to bude jenom foťákem)


Počátek hibernace :)

9. prosince 2011 v 13:21 Kecíky
Tak jsem si říkala,že když už sem něco dávám jen jednou z měsíc, je zase čas něco napsat... :).
Hmm, co bych tak řekla... nudila jsem se a tak jsem zkusila napsat povídku, ale tentokrát ne na Eragona, jelikož mě fakt nic nenapadá. Měla jsem tak trochu depku takže je ten začátek tak trochu pochmurnej. Poslala jsem to kámošce, aby to publikovala k sobě na blog, jelikož tu poslední dobou nevídám moc lidí. Pokud byste chtěli, mohla bych to sem zkusit taky vrznout, jelikož právě přemýšlím nad dalším dílem. Jë to hlavně pro fanoušky anime Naruto a Bleach, ale víc už neřeknu ;).
Mimochodem jsem právě zprovoznila foťáček ( teď už jenom USB kabel -_-" ), takže, až budu mít trošičku čásek, sem dám i nějaké obrázky z mojí tvorby.

A prozatím nějaké to video. 5eknu nejdřív něco o vztahu já- anime... Začala jsem na něj čučet zhruba na začátku prázdnin a doteď jsem stihle zkouknout Naruto, Naruto Shippuuden, Kuroshitsuji ( 1 i 2 ), momentálně už jsem skoro dodělala Bleach a hlavně FAIRY TAIL...je to to nejsuprovější anime co znám, fakt doporučuju a toho se právě týká tohle video. První je trailer na FT a to druhé je ta samá písnička, jenom celá verze ( tuhle kapelu jsem si v poslední době dost oblíbila). Je to od Stealing Eden a song se zve Thrown Away.