Leden 2012

Gomenasai, mina T.T

20. ledna 2012 v 21:58 Kecíky
Omlouvám se všem, ale i přes veškerou mou snahu to musím udělat. Tímto pozastavuji svůj blog. Poslední dobou na něj nemám moc čas, snažím se sem tam vložit nějaký ten svůj výlev, ale bez valného výsledku. Návštěvnost v poslední době dost klesla, takže si myslím, že není moc lidí, kterým by tato zmena vadila. Omlouvám se taky všem svým SB a děkuji za trpělivost, kterou jste se mnou měli. Blog nemažu, byla by to škoda, takže zatím POUZE pozastavuji. Budu sem chodit každý den a kontrolovat nejaké ty komentáře, ale to je asitak všechno. Na povídku teď fakt nemám čas, snad se to za čas spraví a já budu opět aktivní. Během konce března až dubna očekávám ve své knihovničce přírůstek v podobě čtvrtého dílu ODJ, takže hned jak tuto Bibli dostanu do rukou, napíšu nějaký ten článeček mezi tím, co do sebe budu cpát kapitolu za kapitolou :)). Ale samozřejmě nebudu spoilerovat :D.
Takže prozatím se s vámi loučím a jako bonus oznamuji, že se částečně přesouvám na blog, kde jsem spoluadminem. Není to o tom co tenhle blog, jelikož (jak jste mohli všimnout) jsem poslední dobou ujetá na anime, Japonsku a tak a o tom právě ten blog je. Adresa: ajaakta.blog.cz (kdybyste někdo měl zájem, jen tak mimochodem).
Zatím se mějte
Barča

Trochu opožděně, ale NAROZENINY

5. ledna 2012 v 7:23 Kecíky
Tadáá, neměla jsem v pondělí čásek, takže je to trochu opožděně, ale tenhle blog oslavuje svoje první narozeniny. Děkuji všem, kteří sem občas zavítají a stejně tak mým nepočetným SB. Tímto mu přeji spoustu dalších návštěvníků a oznamuji, že se v brzké době bude blog rozšiřovat nejen na téma Eragon, ale o fantasy jako takové. (Budu se snažit neodbočovat od fantasy obrázky a články o anime, ale nechce se mi na něj zakládat další blog :D ).
Jestli budu mít do konce týdne čas, dala bych sem svoji novou povídku (tušim že jsem o tom už někde psala), ale je to zase anime (hlavně pro fanoušky Naruta/Bleache (nejlíp oboje, jako já xD ).
Ale nevím jestli ji sem chcete, proto sem dávám anketu (ta se zobrazí po kliknutí na název tohoto článku)