Květen 2012

Pozdrav z fronty :)

31. května 2012 v 14:09 Kecíky
Takže zase po dlouhé době zdravím své čtenáře.
Ne že bych se sem vracela, spíš jen dávám vědět, že ještě pořád žiju. Co říct k volnému času... škola není zase až tak vysilující záležitost, když nepočítám těch několik ZCELA DOBROVOLNÝCH olympiád, kterých jsem se zúčastnila. Převážně biologie, dějepis, zeměpis... No znáte to.
Inheritance mám již velice dlouho za sebou. Možná, že jsem čekala od tohoto posledního dílu trochu víc... S Odkazem jsem strávila celých osm let svého života a nemůžu říct, že by to byly promarněné roky. Jen mě docela naštval otevřený konec, ale s tím jsem tak trochu počítala. Za sebe můžu říct, že jsem se celou knížku strachovala o to, co se stanem s Murtaghem a Trnem, jelikož ze zkušenosti vím, že takovéto postavy pravidelně končívají svůj život násilnou smrtí. Naštěstí se tak nestalo, za což jsem Mistru vděčná :).
Nejspíše vám neuniklo (tedy těm, kteří si pořádně čtou moje články), že jsem teď sice začala s povídkami, ale zcela odlišného rázu. Vážně nevím, zda budu na té Eragonovaské ještě pokračovat, ale třeba mě něco napadne. Momentálně trpím silným nedostatkem inspirace, takže jsem musela už několik dílovek FF otevřeně prozatím skončit.
Ale mám i dobré zprávy (tedy alespoň pro mě): zpozorovala jsem chystaný koncert mé oblíbenné skupiny v Praze. Sice vím, že mě tam nikdo nepustí, ale stejně jsem šťastná, že Evanescence konečně zavítají k nám do ČR. To jen tak mimochodem.
Co se obrázků týče: dala jsem se převážně na anime, ale ještě mi zbývají nějací draci a další obludky, možná že je sem jednoho krásného dne také dám.
Zatím se zase loučím, musím se ještě něco do zítra naučit. Je toho docela dost, ale čas na tenhle blog si určitě ještě někdy udělám.